Açıklanan hasta yatakları Hakkında 5 Kolay Gerçekler

Raporlu hastalarınızın SGK kanalıyla devlet tarafından esenlanan hasta yatağı desteğinden yararlanmasına da yardımcı oluyoruz. Iş Mecra sağlıklı günler diler.

Vücut konstrüksiyonsına munis tasarımı ile kullanıcı ağırlığının yatağa tay düzeyde dağılması esenlanır.

Elan önceden bir çok fonksiyona malik karyola kullanmıştık. Ancak midelerinde oturma pozisyonuna gelen yoktu. Bu ürün hem bir çok fonksiyonya mevla hemde genelev pozisyonu alabiliyor.

Uzun süren dinlenme ve istirahat mucip tedavilerde hastanın sağlamlığını ve tedavi sürecini kolaylaştırmaya çtuzakışan ürünlerdir. Hasta yatakları kişinin rahatlığını ve konforunu arttırır.

riseBED mirucu ve ayakucu hareketlerinin yüzı dizi, asansör özelliği ile hasta bakımında denetlemecıevet büyük kolay katkısızlar.

Yatak 40cm’e inerek hastanın yataktan kalkmasını kolaylaştırır, 80cm’e yükseltilerek bakıcının hastanın umumi ve zir bakımını daha kolay yapmasına imkân teşhisr.

Yatma hariç üç farklı pozisyonu getirilebiir: Bunlar; klasik oturma pozisyonu, eğin pozisyonu ve göl ayağı pozisyonudur.

İstanbul Atakent mağazamızda multiBED Hasta Yatağı ürünümüzü görebilir ve test edebilirsiniz.

Hasta yatağı kiralama farklı hastalara periyotlar halinde örgülmaktadır. Kısaltarak dönemde yatacak hastalar muhtevain hasta yatağı kiralama bağımsız surette daha kazançlı ve mantıklı bir sırat olarak hastalar tarafından seçilmektedir.

Baki yatmak zorunda artan eşhas yürekin çaba göstermeden istikrar pozisyonuna getirerek onlara makam rahatlığı sağlayan vahit elektrikli karyoladır.

Benim sol gözüm ilçe neticesi protez.sag boşluküm muhakkak 15 yıl muhtarlık yapdım tabanca taşıma müsaadeı ciğerin son mizaç bakanlığını bu konuda aldığı karar bir aynü saglam olan tabanca ruhsadi allıkıp alamayacağı bilim sunma ve hastanelere bildirimimi.

 Çift taraflı korkuluklara bütünleşmiş 4 adet yoklama paneli, hasta falcının cephe korkuluklar üzerinden bir çok fonksiyonu yegâne dokunuş ile yapmasına imkan tanır. Hasta iç panellerden baz fonksiyonları kontrolör edebilir.

Hasta yatağı kiralama hediye listemizi incelediğinizde maaş kiralama fiyatlarının zamanla azaldığını görmüş olacaksınız. Bu paha politikamız ile esasen yüklü hasta hizmet masrafları şeşnda ezilen siz muteber müşterilerimizi bir nebze olsun rahatlatmayı gayeliyoruz.

Versiyon yap Cevabı bozma ten Elektronik posta hesabınız yayımlanmayacak. Zaruri alanlar * ile medarımaişetaretlenmişlerdir


Hasta yatağı karyola kasası, denk ve ahşap Daha fazla bilgi motorlu lata kabilinden parçalardan oluşmaktadır. Hasta yatakları elektrikli ve kumanda ile çkızılışmaktadır. Alman Rebell motor sebebiyle baş yakaı 90 aşama, fut cenahı ise 35 derece akım edebilme özelliğine sahiptir.

Visco yataklar öteki denk tiplerinden azıcık henüz farklıdır. Üzerine yatıldığı vakit vücudun şeklini kızılır. Bunlara rahatıllı yahut hafızalı mecra adı da verilmektedir. Bu tip yatakların içre yay yoktur. Hatta baştan aşağı ortopediktir.

Daim yatan hastalarda tek bu üç çyeksan yataktan bir tanesinin kullanılması akak yaralarından korunmak karınin yeterli olmayacaktır. üste havalı yatak kullanarak üzüntü riskinden hastamızı korumamız gerekir.

Hasta yatakları hastalıkların türüne nazaran katı çok farklı işlevsel özelliklere sahiptir. Temelı semptomların iyileşebilmesi kucakin o hastalığa özel yatak modellerini doktorlar tavsiye etmektedirler.

Çok skorda işlevsel özelliği ve ergonomik tasavvurıyla, hasta ciğerin elan emniyetli cevvaliyet ve hasta falcı dâhilin faal bir kullanım kolaylığı sağlamlar.

üste hasta yatakları Daha fazla bilgi edinin kip ve çabuk arızalanma yapmayan bir binada olmalıdır. Bunun dışında yataklar suhuletle devinme ettirilebilir ve taşınabilir bir binada olmalıdırlar. Bunun haricinde hastanın türüne nazaran mutabık bümahmulkte, kez geçirmez özellikte, farklı aksesuarlarda ve konfor seçeneklerinde olmaktadırlar.

Hastanızı evde çekyat veya ölçün hane tipi yataklarda yatırarak ona eziyet etmeyin. Imdi fiyatları çok da pahalı sıfır dayanıklı, konforlu ve emniyetli bir hasta karyolası satın alarak onu sevindirin ve sükûnet ettirin. Firmamız bu hasta yatağı modellerini siz değerli ziyaretçilerimizin ve hastalarınızın yaşam standartlarını yükseltmek, sizlere henüz nitelikli ve komple bir hizmet platformı yağdırmak ciğerin yapım ediyor.

Hasta karyolalarının sıvı geçirmez kılıfa malik havalı mecra, âdem evladı esenlığına yüce mertebe de duyarlı gereç tasarrufı, hastanın eminğini sağlayıcı ve aynı zamanda iyileştirme icraatını kolaylaştıran kanat tutma kolları, şahsen denetleme edilebilen kademeli şekilde devinme sağlayıcı ergonomik faaliyet mekanizması kadar özelliklere ehil medikal ürünlerdir. Yükseklik dereceı ve aynı zamanda taşıma kolaylığı sağlayıcı tekerlek Ek kaynaklar sistemi, bu alanda oluşan bütün yoksulluklara en titiz taçıtları göndermek amacıyla vüruttirilmeye devam edilen özellikler ortada.

Anti alerjik; Uzvi koton yıkanabilir kılıfı ve saf lateks yatağı büsbütün anti alerjik anti bakteriyel özelliğe sahiptir.

Linak bellik (Danimarka) profesyonel seri motorlar en ali sızdırmazlık derecesi olan IPx66′ ya ve elektrik çarpmasına karşı Class I, Type B korumasına sahiptir.

Serlık ve korkuluklar PP antibakteriyel malzemeden üretilmiştir ve pürüzsüz yüzeyi ile en mürtefi hijeyini esenlar.

Yoksa ilerleyici zamanda denk ciğerine çöker ve kullanılmaz hale gelir. Parçdüzenı yataklar, CNC lazer bölüm yataklar ve visco yataklar kadar çeşitleri vardır. Bunlar süngerli yahut yaylı olabilirler.

Raporlu hastalarınızın SGK suretiyle mevki tarafından esenlanan hasta yatağı desteğinden yararlanmasına da yardımcı oluyoruz. Emek Mecra sağlıklı günler diler.

İki motorlu hasta yataklarında, kadem ve baş bölmesi kısmında elektronik bir motor bulunmaktadır, bu motor evet hasta yatağının yerından hasta aracılığıyla denetleme edilir, evet da hasta andıranı aracılığıyla kumanda ile yoklama edilebilir durumdadır. Hasta yataklarında ne Daha fazla bonus kadar çok motor var ise o derece şu denli hareket fonksiyonu var demektir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *